Artykuł Dodaj artykuł

Hale stalowe na Łamach BIULETYNU ”ocmer review”

Firma budowlana Ocmer, której głównym produktem są wielofunkcyjne hale stalowe, rozpoczęła wydawanie ”ocmer review”. To specjalistyczny biuletyn elektroniczny, na łamach którego goszczą teksty związane z tematyką budownictwa przemysłowego w Po

 

ocmer.biuletyn.150508.1pl.jpg

Firma budowlana Ocmer, której głównym produktem są wielofunkcyjne hale stalowe, rozpoczęła wydawanie ”ocmer review”. To specjalistyczny biuletyn elektroniczny, na łamach którego goszczą teksty związane z tematyką budownictwa przemysłowego w Polsce, oraz informacje dotyczące realizowanych właśnie projektów.

 

Hale i inne konstrukcje stalowe, a także to, co z nimi związane – ciekawostki i aktualne wydarzenia z branży budowlanej plus informacje o bieżących projektach realizowanych przez Ocmer – wszystko to znajdzie się w elektronicznym biuletynie dla profesjonalistów branży budowlanej – „ocmer review”. Jego wydawcą jest firma Ocmer – przedsiębiorstwo, którego działalność obejmuje zarówno fazę projektową, jak i generalne wykonawstwo, jeśli chodzi o hale stalowe… Firma wielokrotnie nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami sektora budowlanego.

Zadowolenie Klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją i jednocześnie zachętą do wydawania takiego biuletynu – podkreśla dyrektor spółki Ocmer, mgr inż. Krzysztof Bednarek. Na naszej stronie internetowej dostępne są referencje wystawione przez przedsiębiorstwa, którym dostarczyliśmy hale i innego rodzaju konstrukcje stalowe oferując generalne wykonawstwo. To chyba najlepiej pokazuje, że znamy się na rzeczy.

Hale stalowe marki Ocmer wykorzystywane są między innymi jako: hale produkcyjne, magazyny, hale logistyczne, hale handlowe, hale sportowe, stacje obsługi samochodów oraz sortownie odpadów. O ich funkcjach, zaletach i różnych możliwościach zastosowań w handlu i przemyśle można dowiedzieć się z biuletynu „ocmer review”

 

Wydawca biuletynu   www.ocmer.com.pl

Ocmer Review do pobrania  www.ocmer.com.pl/?p=firm&frm=22

 

KONTAKT

Marcin Białkowski - tel. (48) 42 634 87 90 lub office@ocmer.com.pl

 

O WYDAWCY

Ocmer Sp. z o.o. należy do holenderskiej Grupy Janssen de Jong i jest siostrzaną spółką firmy Remco. Ocmer projektuje i buduje hale przemysłowe w lekkiej konstrukcji stalowej oferując także generalne wykonawstwo inwestycji.

Rzetelność firmy oraz jej dynamiczny rozwój potwierdzony jest przyznanymi jej tytułami - Gazeli Biznesu oraz Przedsiębiorstwa Fair Play. Jakość świadczonych usług natomiast pozwoliła uzyskać Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2000.

Więcej na stronie: www.ocmer.com.pl

Podobne artykuły