Artykuł Dodaj artykuł

RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE

Południowo-Wschodnio-Europejska Platforma Energii Odnawialnych RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) SOUTH-EAST EUROPE to nie tylko największe i najważniejsze targi poświęcone energiom odnawialnym w Rumunii, lecz tworzą one także znaczącą platformę energetycznej dla całej Europy Południowo-Wschodniej.

Tytuł RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE
Podtytuł 6. Targi i Kongres Energii Odnawialnych i Efektywności Energetycznej
Data 20.11 - 22.11.2013
Organizator REECO RO Expozitii SRL
Bd. Revolutiei, nr. 96, ap. 4
310025 Arad
Romunia
Tel: +40-257-230-999
Fax: +40-257-230-998
info@reeco.ro
Miejsce EXPOROM Exhibition Center
Bucharest - Pantelimon - Ilfov
Biruinţei Street No. 98
Rumunia
www www.renexpo-bucharest.com
Opis Południowo-Wschodnio-Europejska Platforma Energii Odnawialnych

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) SOUTH-EAST EUROPE to nie tylko największe i najważniejsze targi poświęcone energiom odnawialnym w Rumunii, lecz tworzą one także znaczącą platformę energetycznej dla całej Europy Południowo-Wschodniej.

Targi oraz towarzyszące im kongresy pokazują, jak proste i ekologiczne będzie w przyszłości pozyskiwanie, zaopatrzenie i wykorzystywanie energii.

Zapewnienie know-how & możliwości budowania sieci kontaktów

Od 2008 roku targi RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE stanowią miejsce spotkań dla podmiotów decyzyjnych i ekspertów w Bukareszcie, gdzie mogą oni wymieniać się swoją wiedzą z sektora energetycznego.

Podczas targów odbywają się specjalistyczne kongresy, które w ostatnich latach gromadziły ponad 500 uczestników. Lokalne i międzynarodowe osobistości, liczące się organizacje i związki z sektora OZE, naukowcy i firmy prezentują trendy, wyniki badań, technologie i innowacyjne rozwiązania ze swojej dziedziny. Międzynarodowe kontakty każdego roku stwarzają także możliwości do nawiązania cennych kontaktów handlowych.

 

Podobne artykuły