Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Kolejna edycja targów Żyj i Mieszkaj we Wrocławiu już za nami!

11-12 kwietnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się piąta edycja targów mieszkaniowych „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”. 

 
Logo Polski Związek Firm Deweloperski PZFD
 

11-12 kwietnia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się piąta edycja targów mieszkaniowych „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”. Oprócz oferty firm deweloperskich odwiedzający zapoznali się z możliwościami aktywnego spędzania czasu wolnego. W programie był bieg na orientację, zajęcia z jogi oraz trening nordic walkingu.

Nowością tegorocznej edycji targów była strefa DESIGN. Wrocławscy artyści zaprezentowali m.in.: meble z materiałów z recyklingu, meble i akcesoria z filcowych kulek, wielofunkcyjne meble do małych mieszkań, poduchy inspirowane dawną sztuką ludową czy oszczędne w formie lampy.

Na wydarzeniu, organizowanym przez wrocławski oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich, swoją ofertę przedstawili: Archicom, Arkop, Blockpol, mLocum, PBO DACH BUD, DOM.developer, Dom Development, PROFIT Development, INKOM, Osiedle Malownicze, Partner Capital Group, Salwirak, TEMAR Deweloper, Vantage Development.

- Nasze wydarzenie przypomina bardziej piknik rodzinny niż targi mieszkaniowe. Jest nam niezmiernie miło, że tegoroczna edycja "Żyj i Mieszkaj" cieszyła się ogromną popularnością wśród odwiedzających - mówi Sylwia Wojtkowska, organizator targów.

W tym roku zainteresowaniem cieszyły się dwupokojowe mieszkania, zlokalizowane blisko centrum z dostępem do rzeki oraz terenów zielonych. 

Galeria:

 

 

Galeria zdjęć do artykułu

Podobne artykuły