Artykuł Dodaj artykuł

Nowość! W świetlnym rytmie - nowe oprawy LED SONG firmy BRITOP Lighting

Oferta Firmy BRITOP Lighting, w sierpniu 2012 r. zostaje wzbogacona o nową serię opraw SONG do LED-owego oświetlania ciągów komunikacyjnych i schodów. Najnowsza propozycja dedykowana jest zwolennikom nowoczesnych ledowych technologii  wyróżniających się oryginalnym i indywidualnym designem.

Oferta Firmy BRITOP Lighting, w sierpniu 2012 r. zostaje wzbogacona o nową serię opraw SONG do LED-owego oświetlania ciągów komunikacyjnych i schodów. Najnowsza propozycja dedykowana jest zwolennikom nowoczesnych ledowych technologii wyróżniających się oryginalnym i indywidualnym designem.

Oprawy LED SONG
przeznaczone do oświetlania
schodów i ciągów
komunikacyjnych
Fot. BRITOP Lighting
Oprawy LED SONG
Fot. BRITOP Lighting
Oprawy LED SONG
Fot. BRITOP Lighting

LED SONG firmy BRITOP Lighting to model autorstwa projektanta Jaco Designe. Oprawy montowane do ścian mają za zadanie podświetlać i dekorować ciągi komunikacyjne, korytarze, schody, hole. Dzięki nim poruszanie się w przestrzeniach, w których panuje niedobór światła dziennego będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Wykonane z akrylowego szkła połączonego z elementem ze stali szlachetnej oraz aluminium staną się nowoczesnym elementem użytkowym i dekoracyjnym. Oprawy mają wymiary 75 mm x 75 mm i występują w dwóch wersjach: na zasilanie 12V o mocy  0,6 W oraz na zasilanie 230V o mocy 1,0 W. Oba warianty posiadają poziom szczelności IP 44 umożliwiający montowanie ich wewnątrz i na zewnątrz budynków, również w miejscach narażonych na działanie wilgoci. Kolekcja dedykowana jest do oświetlania przestrzeni prywatnych, jak i tych służących użytkowi publicznemu.

SONG nadaje rytm

Najnowsze dzieło projektanta firmy BRITOP Lighting bazuje na szklanej formie uzupełnionej metalicznym detalem. Tworzy ona dekoracyjny efekt świetlika, z którego subtelnie rozchodzi się światło w przeciwległych kierunkach podkreślając fakturę podłóg i ścian, przez co aranżowana przestrzeń zyskuje głębię i staje się dużo ciekawsza. Na szkle oprawy zamieszczono delikatne zdobienia przełamujące jej surowy charakter. Dzięki temu seria ma uniwersalny styl. Poprzez grę świateł i cieni tworzy w pomieszczeniach indywidualny klimat - nadaje im lekkości i świeżości. Oprawy LED SONG staną się ciekawym detalem kreującym we wnętrzach charakterystyczny nastrój, ale także usprawnią ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo poruszania się.

Funkcjonalność w dobrym tonie

W nowych oprawach SONG firmy BRITOP Lighting zastosowano technologię LED, która jest bardziej wydajna od tradycyjnego oświetlenia i przekłada na znaczne oszczędności zużycia energii. Ledowa technologia charakteryzuje się atrakcyjniejszą estetyką ze względu na możliwość uzyskania bardziej nasyconych barw. Ma to szczególne znaczenie w aranżacjach, w których kolor światła przejmuje rolę dominanty budującej atmosferę wnętrza. Ponadto diody LED wydzielają mniejszą ilość ciepła przy dużej skuteczności świetlnej. Jest to bardzo istotny walor tego rozwiązania, gdyż wyklucza zagrożenie powstania pożaru, a także zwiększa możliwości zastosowania oświetlenia nawet w pobliżu materiałów, które nie są odporne na działanie wysokich temperatur. Właściwość ta eliminuje także ewentualność powstawania trwałych, ciemnych plam w pobliżu źródeł światła na skutek spalania kurzu. Nowy model opraw firmy BRITOP Lighting nie wymaga skomplikowanych zabiegów przy instalacji, może być montowany w puszkach instalacyjnych przy użyciu odpowiedniego zasilacza lub bezpośrednio pod napięcie 230V. Kolekcja LED SONG to praktyczny i atrakcyjny sposób na zapewnienie wygodnego korzystania z ciągów komunikacyjnych i schodów z uwzględnieniem piękna w urządzanym wnętrzu.

Oprawa LED SONG cena – od 70,00 zł brutto/sztuka

Oprawy LED SONG firmy BRITOP Lighting dostępne na www.halogen.pl, oraz na www.otolampy.pl

Więcej informacji na stronie www.britop.pl

Podobne artykuły