Artykuł Dodaj artykuł

Klucz w jednym palcu – drzwi z czytnikiem linii papilarnych firmy WIŚNIOWSKI

Wybierając drzwi zewnętrzne kierujemy się ich wyglądem, parametrami oraz materiałem, z którego są wykonane. Jednak przede wszystkim mają one jak najlepiej chronić dostępu do naszego domu przed niepowołanymi osobami.

Logo firmy Wiśniowski

Wybierając drzwi zewnętrzne kierujemy się ich wyglądem, parametrami oraz materiałem, z którego są wykonane. Jednak przede wszystkim mają one jak najlepiej chronić dostępu do naszego domu przed niepowołanymi osobami. Bogaty asortyment drzwi wejściowych firmy Wiśniowski został poszerzony o skrzydła z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, który jest zintegrowany z systemem ryglowania. Dzięki nowoczesnej technologii drzwi zewnętrzne łączą w sobie elegancję z wyjątkową ergonomicznością.

Funkcjonalny czytnik linii papilarnych to bezpieczeństwo w estetycznej oprawie Fot. Wiśniowski
Funkcjonalny czytnik linii
papilarnych to bezpieczeństwo
w estetycznej oprawie
Fot. Wiśniowski
Czytnik linii papilarnych doskonale skomponuje się z zamkiem oraz klamką Fot. Wiśniowski
Czytnik linii papilarnych
doskonale skomponuje się z
zamkiem oraz klamką
Fot. Wiśniowski

Czytnik linii papilarnych to innowacyjny sposób zabezpieczania drzwi zewnętrznych w domach mieszkalnych. Urządzenie nie tylko ochroni przed wejściem niepowołanych osób, ale także przed dostaniem się dzieci do nieodpowiedniego pomieszczenia, np. warsztatu z narzędziami. Firma WIŚNIOWSKI wzbogaciła swoją ofertę drzwi o modele z czytnikiem linii papilarnych. Gwarantuje on jeszcze większe bezpieczeństwo i najwyższy komfort użytkowników – z powodzeniem może zastąpić pilota. Innowacyjny produkt to rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysokiej i pewnej ochronie mienia. Korzystanie z czytnika linii papilarnych jest niezwykle funkcjonalne oraz wygodne. Bez potrzeby używania klucza szybko dostaniemy się do domu lub mieszkania. Wystarczy tylko przyłożyć palec, aby urządzenie zeskanowało nasze linie papilarne. Dzięki temu nie musimy pamiętać o kluczach. Czytnik doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy je zgubiliśmy lub tymczasowo wynajmowaliśmy mieszkanie. Unikniemy dzięki temu kosztów związanych z wymianą zamków. Za sprawą drzwi z czytnikiem linii papilarnych możemy mieć pewność, że dostęp do naszego mienia mamy tylko my i upoważnione do niego osoby.

Indywidualny klucz … w palcu

Czytnik linii papilarnych wbudowany jest w skrzydło drzwiowe. Wszystkie przewody ukryte są w ościeżnicy drzwi, dzięki czemu z zewnątrz widzimy jedynie estetyczną, stalową obudowę, która komponuje się z zamkiem oraz klamką. Ledowa dioda o delikatnej niebieskiej poświacie ułatwi szybkie i sprawne otwarcie drzwi po zmroku. Wewnątrz domu czytnik sygnalizuje stan drzwi odpowiednim światłem: zielonym dla otwartych oraz czerwonym dla zamkniętych. Z łatwością upewnimy się nawet z większej odległości, że drzwi zostały zamknięte lub z jakiegoś powodu są niedomknięte. W pamięci urządzenia można zapisać aż 200-tu kodów. Czytnik zintegrowany jest z funkcją automatycznego ryglowania. W ciągu kilku sekund drzwi są bezpiecznie oraz trwale zamknięte. Jednocześnie zintegrowana funkcja paniki pozwala z łatwością otworzyć drzwi od wewnątrz. Zamek w drzwiach zewnętrznych firmy Wiśniowski może być otwierany czytnikiem linii papilarnych, a także elektronicznym zamkiem szyfrowym bądź czytnikiem kart zbliżeniowych czy breloków.

Producent: Firma Wiśniowski
Cena:

Drzwi MB70 drewnopodobne AW 107 – cena od  6530 zł + VAT  
Zasuwnica siekierowa Fuhr sterowana elektronicznie – cena od 4430 zł/ kpl. + VAT
Czytnik linii papilarnych do zasuwnicy elektronicznej – cena od 3310 zł/kpl. + VAT
Samozamykacz DORMA ITS96 ukryty w skrzydle – cena od 560 zł/szt. + VAT

Artykuł został dodany przez firmę

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosujemy strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, a blisko 30-letnie doświadczenie daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły