Koszyk: BRAK


Artykuły - Wiadomości


 
 Malowanie pasów na ścianie od A do Z - zdjęcie

Malowanie pasów na ścianie od A do Z

26-10-2021

Pasy lub paski, poziome lub pionowe, z większymi lub mniejszymi odstępami – nieważne! Pasy to jeden z popularniejszych trendów malowania wnętrz, w związku z czym prędzej czy później staniesz przed takim zadaniem malarskim. Jak pomalować ścianę w paski, jeśli poproszą Cię o to klienci? Jak zaprojektować motyw pasków? Sprawdźmy.

Czytaj więcej

 
Ocieplony dom to znaczy energooszczędny i nowoczesny - zdjęcie

Ocieplony dom to znaczy energooszczędny i nowoczesny

25-10-2021

Oszczędzanie energii, podobnie jak oszczędzanie wody, stało się naszą codziennością. Tymczasem nadal co trzeci dom w Polsce jest nieocieplony, co oznacza, że ogrzanie go, czyli utrzymanie ciepła, wymaga znaczenie więcej nakładów i zużycia energii niż mogłoby. A nawet – niż powinno.

Czytaj więcej

 

Duże braki materiałów budowlanych

25-10-2021

Sytuacja na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych bardzo różni się od tej sprzed pandemii. Brakuje niemal wszystkich komponentów, ale szczególnie dotkliwy jest niedobór stali, niezbędnej na wielu etapach budowy. Wpływa to na gotowość do podejmowania inwestycji, jej koszty oraz relacje między inwestorami a wykonawcami. Mimo trudności, jakie stwarza sytuacja, widać jej pozytywne strony. Inwestorzy i wykonawcy przekonują się do ponownego wykorzystania materiałów budowlanych, przy zachowaniu wysokiej jakości inwestycji.

Czytaj więcej

 
Drewno i niebieskie akcenty – ciepły apartament dla rodziny - zdjęcie

Drewno i niebieskie akcenty – ciepły apartament dla rodziny

25-10-2021

Przytulny, pełen naturalnego drewna i przyjemnych neutralnych barw apartament znajduje się na warszawskim Mokotowie. Mimo że to niemal środek miasta, w ogóle tego nie czuć – z okien na szóstym piętrze widać korony drzew i błękitne niebo. Właśnie to wrażenie przestrzeni było niezwykle istotne dla inwestorów, nie tylko podczas kupna mieszkania, ale także przy urządzaniu wnętrz, które powierzyli architektom z krakowskiej pracowni MIKOŁAJSKAstudio.

Czytaj więcej

 
Izolacja rurociągów? Działać systemowo! - zdjęcie

Izolacja rurociągów? Działać systemowo!

25-10-2021

Kiedy trzeba zaizolować rurociąg prosty, praca wykonawcy (jak i sama izolacja) z reguły układa się gładko. Kiedy jednak instalacja skręca we wszystkich kierunkach, życie fachowca nie jest już tak proste. Chyba, że skorzysta on z systemowych rozwiązań izolacyjnych PAROC!

Czytaj więcej

 
Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract - zdjęcie

Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

25-10-2021

Vetrex weźmie udział w tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract, które odbędą się w dniach 27-30 października w podwarszawskim Nadarzynie.

Czytaj więcej

 
 Kącik do pracy, który robi wrażenie - zdjęcie

Kącik do pracy, który robi wrażenie

25-10-2021

Posiadanie wygodnego miejsca do pracy w domu nabrało wyjątkowego znaczenia w związku z upowszechnieniem się pracy zdalnej. Przy wielomiesięcznej konieczności wykonywania obowiązków służbowych z domu wiele osób zdało sobie sprawę, że obok ergonomii pracy ogromne znaczenie ma także odpowiednie wkomponowanie domowego biura w wystrój wnętrza. Oto kilka podpowiedzi od Tikkurila, jak uzyskać stylowy efekt, jednocześnie zachowując komfort pracy.

Czytaj więcej

 
Piękno z natury czyli nowa kolekcja Silestone Ethereal - zdjęcie

Piękno z natury czyli nowa kolekcja Silestone Ethereal

25-10-2021

Silestone® by Cosentino wprowadza na rynek swoją drugą serię powierzchni hybrydowych, pod nowym wizerunkiem korporacyjnym zaprezentowanym niedawno przez markę. Towarzyszy mu także duża kampania o nazwie „The Metamorphosis” z udziałem modelki i międzynarodowej ikony mody, Cindy Crawford. Ethereal Dusk, Ethereal Haze, Ethereal Glow i Ethereal Noctis to nazwy czterech nowych kolorów  inspirowanej marmurem serii, która odtwarza piękno nieba o różnych porach dnia.

Czytaj więcej

 
Jak pozyskiwać prąd ze Słońca? - zdjęcie

Jak pozyskiwać prąd ze Słońca?

25-10-2021

Energia elektryczna jest niezbędna do funkcjonowania każdego gospodarstwa domowego, firmy, instytucji czy miasta. Bez prądu nie ma oświetlenia, nie pracują maszyny i sprzęt AGD oraz nie działają instalacje.

Czytaj więcej

 
System komunikacji dachowej CREATON – gwarancja bezpieczeństwa i wygody - zdjęcie

System komunikacji dachowej CREATON – gwarancja bezpieczeństwa i wygody

25-10-2021

Dobry system komunikacji dachowej musi zapewniać maksymalne możliwe bezpieczeństwo podczas prowadzenia na dachu wszelkich niezbędnych prac remontowych, montażowych czy związanych z czyszczeniem połaci. W tym celu powinien być wykonany z wytrzymałych, wysokojakościowych materiałów, a także zaprojektowany w przemyślany sposób. Dokładnie takie są systemy komunikacji dachowej CREATON – w pełni komplementarne pod względem funkcjonalnym i estetycznym z pokryciami tej marki.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 22118

Najpopularniejsze tagi