Artykuły - Wiadomości


 
Czym najlepiej zabezpieczyć drewno ogrodowe? - zdjęcie

Czym najlepiej zabezpieczyć drewno ogrodowe?

20-05-2022

Impregnat, lakierobejca, olej, a może farba? Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz produktów do ochrony i dekoracji drewna ogrodowego. Który z nich wybrać, by skutecznie zabezpieczyć wykonane z tego surowca elementy? Wszystko zależy od rodzaju powierzchni, jaką będziemy malować i od oczekiwanego efektu końcowego.

Czytaj więcej

 
Piękno na metry, czyli plisowane tkaniny okienne do zadań specjalnych! - zdjęcie

Piękno na metry, czyli plisowane tkaniny okienne do zadań specjalnych!

20-05-2022

Plisy w oknach stanowią jedno z najciekawszych i coraz bardziej popularnych rozwiązań aranżacyjnych. Pasują zarówno do salonu, jak i sypialni, a także doskonale sprawdzają się w kuchniach, a nawet łazienkach. Na szczęście minęły już czasy, gdy do dyspozycji mieliśmy kilka rodzajów materiałów w podstawowych kolorach. Dla wielu producentów osłon okiennych kwestia zapewnienia klientom możliwie największej bazy dostępnych materiałów jest priorytetem. Dlatego ciągle powiększają swoją kolekcję. Niektóre liczą niemal pół tysiąca rodzajów różnorodnych tkanin. Jest w czym wybierać!

Czytaj więcej

 
Jak poprzez izolowanie zaworów i kołnierzy w instalacjach przemysłowych unikać strat energii? - zdjęcie

Jak poprzez izolowanie zaworów i kołnierzy w instalacjach przemysłowych unikać strat energii?

20-05-2022

Efektywność zakładów przemysłowych w sporej mierze zależy od rurociągów, w których krąży gorąca para, woda lub inne substancje.

Czytaj więcej

 
Zadbana fasada stylowo ozdobi dom - zdjęcie

Zadbana fasada stylowo ozdobi dom

20-05-2022

Schludna elewacja to przyciągająca wzrok ozdoba każdego budynku. Niestety zmienne czynniki pogodowe oraz zewnętrzne zanieczyszczenia mogą niekorzystnie wpływać na jej kondycję.

Czytaj więcej

 
Kolejny z serii webinar Panasonic - zdjęcie

Kolejny z serii webinar Panasonic

19-05-2022

Już za tydzień, 25 maja br. o godz. 10:00, Panasonic rozpocznie kolejny z serii praktyczny webinarów. Tym razem spotkanie skupi się na tematach związanych z chłodzeniem pompami ciepła.

Czytaj więcej

 
Zamiast kabiny – parawan nawannowy - zdjęcie

Zamiast kabiny – parawan nawannowy

19-05-2022

Parawan nawannowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które marzą zarówno o wannie, jak i kabinie prysznicowej, lecz nie mają wystarczająco dużo miejsca, by zamontować w łazience oba produkty. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru idealnego parawanu nawannowego.

Czytaj więcej

 
Commercecon buduje ponownie dla firmy Rossmann - zdjęcie

Commercecon buduje ponownie dla firmy Rossmann

19-05-2022

Commercecon, generalny wykonawca specjalizujący się w budowie obiektów przemysłowych, rozbudowuje dwa centra dystrybucyjne firmy Rossmann.

Czytaj więcej

 
Estetyczne i funkcjonalne tapety do kuchni i jadalni - zdjęcie

Estetyczne i funkcjonalne tapety do kuchni i jadalni

19-05-2022

Podczas urządzania mieszkania istotne jest to, by wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które decydują o efekcie końcowym.

Czytaj więcej

 
Sprzedaż Bulwarów Praskich na półmetku - zdjęcie

Sprzedaż Bulwarów Praskich na półmetku

18-05-2022

321 mieszkań w pięciu budynkach powstaje aktualnie w ramach pierwszego etapu osiedla Bulwary Praskie w Warszawie. Sprzedaż lokali przekroczyła już poziom 50 proc. i utrzymuje się na stabilnym poziomie.

Czytaj więcej

 
Kamienica w Bytomiu - udany powrót do przeszłości - zdjęcie

Kamienica w Bytomiu - udany powrót do przeszłości

18-05-2022

Choć w otaczającej nas architekturze coraz mocniej do głosu dochodzi nurt nowoczesności, w krajobrazie polskich miejscowości wciąż można spotkać stare kamienice, które zabierają nas w niezwykłą podróż do przeszłości, przypominając o tym co było.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 22846

Najpopularniejsze tagi